CrossDuathlon Dzika

1 marca 2020

Ale to była zarąbista sobota! Piękny las, cudna pogoda, wyborowe towarzystwo. Tak można pokrótce opisać naszą rywalizację bieg, rower MTB i bieg w ramach naszego Grand Prix.

Rywalizacja była zacięta, zwłaszcza w dwóch przypadkach. Pierwszy to walka o 1 miejsce open, między Rafałem, a Bartkiem. Po pierwszym biegu chłopaki szli niemal łeb w łeb. Potem na chwile urwał się starszy, Rafał. Bartłomiej, świetny kolarz, dorwał go dopiero na końcu etapu rowerowego. Ale na biegu lepszy okazał się senior i tym samym sprawił wielką niespodziankę. Obaj panowie wygrali jednak w swoich kategoriach. Trzeci był nowy w naszym klubie, Dawid Jezierski.

Druga świetna walka, to wyścig Mateusza Kaźmierczaka i Bartka Lewochy. Zwycięzca tego pojedynku, Mati, wygrał zaledwie o setne sekundy. Piękna walka naszej młodzieży!

Świetne były kobietki. Co prawda tym razem tylko dwie, ale dały radę! Brawa dla Agi Jagas i Sylwii Osydy. Obie oczywiście wygrały swoje kategorie 😉

Super dzień. Sporo zabawy, ognisko, pyszen jedzenie i atmosfera. I czasem czuliśmy się jak w schronisku albo w przedszkolu. Wszechobecny dobry humor stanowi właśnie o naszych imprezach. Dzięki wszystkim za udział, start i zaangażowanie!