Elbląg i pierwsze podium Ani. Kolejne Mariusza!

25 lipca 2023

Siemka siemka! Na momencik z Dolnego Śląska ruszamy na drugi koniec Polski. Po co? Ano po to, aby pochwalić się, jakich mamy fajnych ludzi w teamie 😘Elbląg. Garmin Iron Triathlon Elbląg 2023 oraz AQUA SPEED Open Water Series . I mamy super wiadomości!

Zaczniemy od triathlonu. Na dystansie 1/4IM startowała Nadia. Bardzo fajny czas i kolejna ćwiartka na koncie naszej młodej zawodniczki ❤️No i deserek 😉 Jakże słodki ❤️Zaczniemy od naszego już chyba oszlifowanego diamentu, Ani Krawiec. Bardzo fajną drogę przeszła nasza zawodniczka. Sporo pracy włożone w treningi pływackie przy asyście niemal zawsze obecnych na trybunach dzieci i męża, Andrzeja. „

Wystartowałam w Aquaspeed w Elblągu na dystansie 1,9 km i zajęłam 1 miejsce w kategorii k30 w piankach. Czuję odrobinę niedosytu i ból pleców. Trochę adrenaliny po starcie, potem luzik – najważniejsze, że dotarłam do celu 🙂

I nasz kolejny zawodnik, już można powiedzieć weteran open water, Mariusz Horodniczy. Wystartował i w sobotę i w niedzielę:

„Elbląg sztos: 9 open. 2 w kat M40. Trzecie w generalce cyklu całego OPEN. Mocne pływanie cisnąłem cały czas bo wiedziałem że o generalce zadecyduje to czy pokonam przeciwnika o więcej niż 90 sekund. Wyszło ich prawie 220 😉💪. Niedzielna 1/8 to super pływanie, 9 czas z 162 osób, a potem już tylko gorzej ale zgodnie z założeniami, bo jeżdżę mało i prawie nie biegam 🙂„.

I co tu więcej pisać… Gratulacje. Szacunek. Duma. 🏆🔥