II Bieg Wzniesień Łódzkich

28 września 2020

Za nami bardzo ciekawy weekend. Dla wielu zaczął się wcześnie rano na Mosir im. Włodzimierza Smolarka, gdzie swoje urodzinowe 60km biegł Arkadiusz Cichecki, a wraz z nim nasi zawodnicy. Co prawda nie całe sześć dyszek, ale symboliczne kilka kilosów. Arku, jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

A potem to już z górki… i pod górkę 😉 podczas II Bieg Wzniesień Łódzkich, gdzie odbyły się nasze Mistrzostwa HTF we wbieganiu i turlaniu. Wśród kobiet wygrała Justyna Grabowska, która wyprzedziła wszystkie nasze babki o lata świetlne. Reszta chyba jeszcze biegnie 😉
Wśród panów była mega walka! Wygrał Maciej Kokotek, a tuż za nim byli Bartłomiej Mazgaj i Rafcio Markowiaczek. Brawa również dla Maciej Osyda i Sida!, dla Robert Marciniak, Norbert Gębicki, Marcin Masłowski <3 Oczywiście szacun idzie w kierunku Karol Grabarski za wolontariat!

Oczywiście nie obyło się bez konkursu na Największą Szyszkę 😉 Brawa dla tych panów, dorodne okazy znaleźliście. Oczywiście wszystkie z powrotem trafiły do lasu.

Brawa dla Droga wolna za jak zwykle wyjątkowy event, widzimy się w przyszłym roku, na kolejnej edycji Waszego biegu. Dzięki Jacek Placek Foto za migaweczki, będzie świetna pamiątka z tego owocnego dla nas weekendu.
Miłego dnia i jeszcze raz gratulacje dla wszystkich!