Ironman Gdynia 2022 – Kazek jest przekotem!

10 sierpnia 2022

Oj długi był ten weekend niczym ramiona Dikembe Mutombo 😉

Za nami trzy piękne dni nad morze, co prawda nie na plaży w Stegnie, ale w Gdyni. Tam nasza fundamentalna można by rzec ekipa udała się na Enea IRONMAN Gdynia 2022 . I jak to nasi, weekend zaczynają już w piątek 😉 I niczym setunię śmignęli z uśmiechem Abbott Night Run na dystansie 5km. Co ważne, mamy najgłośniejszy transfer od czasu przejścia Lewego do Barcy. Państwo Anna i Krzysztof Kwapisz chyba na stałe zadomowili się w szeregach Happy Tri Friends. WITAMY!

Na 5km śmigali dodatkowo, w ramach rozgrzewki przed Main Event:

Kazek

Mariusz Kabza

Miłosz Żychliński

Radosław Jagas

A już następnego dnia na plaży w neoprenowych zbrojach stanęli: Agnieszka Jagas, Mateusz Kaźmierczak, Miłosz i Radek. Bardzo fajne czasy! I dla fanów młodego Kazka, podajemy info: tak, był bełt 😉

Gratulacje dla naszych sprinterów!!!

I pora na niedzielę, piękną niczym obietnice Morawieckiego! Zaczniemy od Marcin Kaźmierczak. Chłopie, możesz śmiało cieszyć się all inclusive. Super sezon. Już dwa razy na podium, a teraz zniszczyłeś 5 godzin na połówce niczym nasza maskotka Mike nogi naszych zawodników. Ogromne gratulacje za Twoją postawę w 2022!!!Do połówki zawsze warto wrócić 😉 I tak też zrobił nasz Mariusz Kabza. Wiemy ile kosztowały Ciebie i Monikę „te” tygodnie w sezonie, ale wróciłeś i ogromny szacun! Kolejne życiówka wpada na konto Marcin Kujawski. Operacja, rehabilitacja, praca, personal best w Gdyni. To tak w skrócie 😉Swoją życiówke zaliczył nasz Miszcz, Zdzisław Filipowski. Solidny, stabilny i mocny. Jak zwykle. Piotr Galanciak. Wielki szacun dla Ciebie. Nie tylko za czas, który byłby lepszy gdyby nie uraz na rowerze, ale za to, jak kochasz ten sport. I to widać. Jesteś większym fanatykiem triathlonu, niż Rysiek z Klanu pasjonatem wędkarstwa w filmie „Fanatyk” (polecamy 😉)

Kolejną swoją życiówkę zaliczył Rafal Janczyk. Chłopie, że aż z Kalifornii chciało się przyjechać? Szacuneczek, również za to, co robisz poza treningami. Ale to zostawimy dla siebie 😉 Jesteś wielki!!!Kolejny przystanek za nami. Wkrótce kolejne. Oby tak samo udane jak ten w Gdyni. Wielkie gratulacje dla startujących.

Wielkie dla kibiców, rodzin, które tułają się po Polsce i nie tylko, aby klaskać swoim najbliższym i nie tylko. Spora część tych wyników, to również Wasz sukces.

Dziękujemy!

A już wkrótce Triathlon Polska – Bydgoszcz Borówno, PolskaMan Triathlon i Tatraman! Będziemy tam!!!