MORORUN Aleksandrów Łódzki

24 sierpnia 2023

Za nami kolejne starty. A w tej chwili już trzymamy kciuki za Krzyśka Zakrzewskiego, który ściga się w wieloetapowym wyścigu MTB na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej 🚴💪 Na pierwszym etapie zajął bardzo dobre 16 miejsce!Pochwalimy się Mororun – 9. Bieg z okazji Święta Wojska Polskiego . Super organizacja, tanio, mega robota Mosir im. Włodzimierza Smolarka i Wydział Promocji! Lato z Wami to przyjemność ❤️☀️

Jako zając ponownie pobiegł Robert Marciniak. Chodzą plotki, że dałeś radę 😉😁 A wiemy, że łatwo nie było tego dnia, chociażby ze względu na temperaturę.

Bardzo dobre starty Rafała i Pawła! Ten drugi prawie pobiegł lepiej od zeszłego roku, ale pogoda podobnie jak Mielno, może zniszczyć każdego 🤣Gratulacje za kolejny start z serii „płacę, to wolę nieco dłużej” zaliczyli Ania i Andrzej Krawiec. I to jest cholera logiczne!

A na podium , i to DWA RAZY, stanęła nasza Nadia! Była 2 w kategorii wiekowej na półmaratonie oraz 3 z mieszkanek miasta sexu i biznesu, czyli naszego Aleksandrowa Łódzkiego. Wielki szacun dla wszystkich. Kto był, ten wie ile osób przegrało z dystansem i panem Celsjuszem. 🔥🔥🔥 A w ten weekend robimy zeza rozbieżnego. Jednym okiem na północ na Ocean Lava Triathlon Polska 2023 , gdzie między innymi o tytuł IronMana walczyć będzie Michał Kulik. A na południu do walki staje Andrzej, nasz GuruGór. Jak sam mówi, to jego największe Ultra Górskie Wyzwanie! Tatry wzywają! Zwłaszcza ten mocne 😉