Nasza Wielka, Kaszubska Majówka 2024

6 maja 2024

Stanowczo za szybko się skończyła.

Stanowczo była super Nasza Majówka dobiegła końca.

Wszystkie jej najważniejsze komponenty były TOP 😉

💪Dziękujemy Kaszubom za gościnność, piękne tereny, spektakularne widoki i czyste jeziora. Za pachnące lasy, cudowne podjazdy i zakręty.

Jesteśmy wdzięczni za nowe przyjaźnie. Z tego miejsca pozdrawiamy Dorotę, Damiana i oczywiście Konrada 🫶🤣

Będzie nam brakowało komarów! I porannego krzyku „Kawa!!!!”. 😉 I już tęsknimy za sprawnymi palcami naszej joginki. 👉Wielkie podziękowania dla wszystkich rodzin i przyjaciół, którzy przyjechali z nami. Mamy nadzieję, że wypoczęliście. My nie 🏊🚴🏃

Już wiemy, że za rok znowu tu wrócimy potrenować, posiedzieć wspólnie rano jedząc śniadanie z widokiem na jeziora. Znowu posiedzimy wieczorem planując kolejny dzień czy wspominając miniony….Wielkie dzięki dla trenujących. Nie wrócicie z niedosytem, ani zajechani. A może opowiecie o zamku w Łapalicach, czy punktach widokowych. Dużo można by było pisać o treningach, ale te oddadzą na zawodach, które już wkrótce. Czeka Garmin Iron Triathlon w Żyrardowie, PKO Białystok Półmaraton czy Samorin…Wielkie dzięki dla Paulina Brzezińska za cudne medale, ładniejsze niż większość na zawodach 🤣🤣🤣 Ale zasłużyliśmy wszyscy bez wyjątku:

Emilia Wcisło

Patrycja

Angela

Paulina

Gosia

Nadia

Justyna

Adrian

Łukasz

Mariusz

Radek

I wszystkie nasze cudowne osoby towarzyszące ❤️💜🧡Do zobaczenia za rok w tym samym miejscu, czasie i składzie 🫶