Obóz biegowy w Górach Świętokrzyskich

22 listopada 2021

Wszystko co dobre, szybko się kończy…Skończył się nasz wspólny wyjazd w Góry Świętokrzyskie. I już na wstępie najpierw podziękujemy Agroturystyka Jodłowa i Marcie za wyrozumiałość i ciepłe przyjęcie wariatów ❤️ Oczywiście wszystkim polecamy miejscówkę!

Dziękujemy również Trucht – Bieganie I Triathlon za nagrody dla najaktywniejszych trenujących ❤️ Cieszymy się, że Was mamy 💪 I gratulacje dla Angeliki, Sylwii, Maćka, Mateusza i Mariusza, którzy wracają z prezentami od naszych przyjaciół. I ogromne brawa i szacunek dla wszystkich za pot zostawiony na szlakach Świętokrzyskiego Parku Narodowego 🙏Wielkie dzięki dla kochanicy trenera Sickorfit – Magdalena Sikorska za profesjonalne pomiary i rady w kwestii bebzunów 😉 I za pomoc w ogarnięciu całego wyjazdu.

To był piękny czas. Polatane po górach, dniem i nocą. Morsowanie, wspólne posiłki, dzielenie się pasją, ale i czasem tym co nas martwi, od czego chcielibyśmy uciec, chociaż na te kilka wartościowych dni…Nie sposób nie wspomnieć o wieczorach w Opactwie Cytrynersów 😉 Kazek, jesteś nieoceniony i doceniony

Dzięki dla osób towarzyszących. Fajnie, że z nami byliście, również na szlakach ❤️I można by napisać książkę lub dobry scenariusz do kabaretu po tym wyjeździe. Ale po co? Po prostu zabierzmy wszystkie wspomnienia i niech z nami zostaną jak najdłużej ❤️❤️❤️

Ślemy miłości: Sylwia, Iza, Monika, Angela, Ania, Magdalena, Paulina, Marzena, Łukaszki, Paweł, Marcin, Mateusz, Zdzisław, Mariusz, Maćki, Karol, Lu.

Co się dzieje w Opactwie, zostaje w Opactwie… na wypłukanym glikogenie i na nosie 🤣❤️