Piękny, ale wymagający Challenge Gdańsk Triathlon

4 lipca 2023

No i sezon nam się rozbujał pięknie. Była Anglia, była Austria. Pora na starty krajowe. Równie fajne i z dozą fajnych emocji. Nasze zawodniczki i zawodnicy brali udział w Challenge Gdansk i Bieg Dwóch Jezior .

Zaczniemy od tych, co łykali wodę z Bałtyku 🏊😯Oj fala wielka niczym w polskim wojsku. Ale dali radę. Na dystansie olimpijskim walczyły Sowy, Anetka i Tomek. Sowa pierwsza nie zwalnia tempa. Start za startem i kolejne podium. Tym razem druga w kategorii. Tomek swoim startem potwierdził bardzo solidna formę i zajął finalnie 9m w AG.

Na dystansie 1.9/90/21 startowała Angelika Mync . Po bardzo pracowitych tygodniach i życiu na walizkach udało się odczarować dystans połówki. 4m w kategorii i solidnie rozwalone 5:30. Dodamy, że znowu był tam najładniejszy i najlepszy podobno kibic, Myncu 🤣🤣🤣

A na biegu Dwóch Jezior i dystansie 15km w crossie walczył Robert Marciniak . Udało się utrzymać tempo 5:02 i chociaż jest lekki niedosyt podobno, to teraz trzymamy kciuki za walkę z przeziębieniem. 😉 Nie mniej jednak my wysyłamy szacunek i dumę za start Robert!!!

Kawał dobrej roboty wykonali nasi zawodnicy. I nie mówimy tylko o startach, ale również o progresie oraz pracy włożonej w obecną formę!

Gratulacje dla Was ❤️🙏