Rawa! Zagrało jak Blues! <3

24 sierpnia 2023

I kolejny startowy weekend za nami! Minął szybko, prawie tak szybko jak poradziły sobie z Garmin Iron Triathlon Rawa Mazowiecka 2023 nasze zawodniczki i zawodnicy 😉🏊🚴🏃Trzy dystanse: 1/8, 1/4 i 1/2IM.

Zaczynamy od połówki, bo ta się lepiej kojarzy z weekendem 🤣Powiemy tak. Poszło szybko. Nie wiemy czy jest w ogóle sens płacić tyle hajsu, a potem kończyć zawody tak szybko. Ale to Wasze pieniądze. Na biednych nie trafiło 😉Łukasz Kucharski złamał 5h!!! Ale była walka do samego końca! Pięknie wyśrubowana życiówka!!! I wielki szacunek Łukasz. Pięknie wchodzą treningi, kobieta i dziecko Ci służą. Zrób jeszcze jedno!!! Konrad Cybulski prawie złamał 5h. Niewiele zabrakło, ale czas równie dobry. Wiemy, że u Ciebie może się pojawić niedosyt, ale Ty dobrze wiesz co z nim zrobić 💪 Ale… Podium i 3 miejsce w mocno obsadzonej kategorii 🏆

Michał Kulik jest nudny. Trzeci start na połówce pod rząd złamane 5h! I nie powiemy, że z palcem w … Ani w czyjej… 😉 Teraz już „tylko” pełny dystans kolego! Na najkrótszym tego dnia dystansie startował najdłuższy Marek Antczak. BARDZO nas cieszy Twój powrót po kraksie. Oby zdrówko dopisywało! TRImamy za to kciuki!

Najliczniej i najładniej byliśmy reprezentowani na ćwiartce. W sumie ćwiartka na 4 osoby to niby nic, ale…Swój kolejny start na tym dystansie ukończyła Nadia! Idzie coraz lepiej i oby ta tendencja się utrzymała! Zbieraj doświadczenia Słońce!

Swoje ćwiartkowe dziewictwo straciła Emilka. TriJoginka już poprawiła siodełko, już więcej biega i jeździ. I w każdym aspekcie idzie fajny progres ❤️ Nasz rodzynek na tym dystansie, Tomek 🦉, też wypadł elegancko. „Dobry start, pływanie solidnie, rower z zapasem małym, a na bieganiu też dość mocno 😁„. Niestety, nie mamy zdjęć jego pięknej kobiety, a wiemy, że niektórzy panowie tylko po to oglądają nasze posty… 😉A przyszła teściowa tej urokliwej damy, Aneta Sowa, pojechała z Rawy Mazowieckiej prosto do Ikei po nowy regał na nagrody. 2 miejsce w kategorii i to na starcie zawodów „treningowych „. Mega szacun. Zwłaszcza, że nie obyło się bez przygód w wodzie. Uprasza się pana w czarnym, neoprenowym stroju, aby przeprosił Anetkę. 🙏

I super! Takie weekendy bierzemy w ciemno! Mega gratulacje dla KAŻDEGO!