sTRIków! Lokalnie, fajnie i z sukcesami!

15 września 2022

Dzień dobry w ten pięk… w czwartek 😉

Za nami super impreza. Blisko. Start wspólny. Zaufani i oddani orgowie. Cieszy nas, że mamy @triathlon stryków 😉

Jak poszło? Ano szybko!

Szybko poszły sztafety: brawa dla Tysi, Bartka i Szymona za start na 1/4IM. 6 miejsce w bardzo mocno obstawionej stawce.

A na 1/8IM pudło! Drugie miejsce dla naszego najszybszego pływaka Mariusza Horodniczego, szybkiej gazeli rowerowej Ewy i mega mocnego w bieganiu Marka! Wielki szacun za wysokie miejsce i świetne czasy!

Na podium ponownie… Paulina! Trzecie miejsce w kategorii i znany już nam uśmiech Paulinki! Ale sezon! A teraz śmigaj na te wakacje. Zasłużone <3

A na wyższym o jeden stopień miejscu na pudle zameldowała się Iza Marciniak. K40, drugie miejsce, nie pierwszy, nie ostatni raz. Graty Iza!

I kolejne dwie życiówki! Pierwsza ze Strykowa, kolejna już w tym sezonie dla Michała Kulika! Bardzo udany ten 2022, prawda byku?

Kolejna życiówka wędruje do Marcina Cinka Felpsa! Noga nieco przeszkadza, ale nie na tyle, aby przestać śrubować wyniki. Wielki szacun, nie tylko za start, ale za mocną głowę!

Gratulacje dla całej reszty. Dla Mariusza, który po sztafecie wystartował również indywidualnie. Dla Marcina Dylika, Piotra Galanciaka, Ewy Pietruszewskiej. I szacun dla spontanicznie, ale nie sporadycznie startującego Pawła Gryzi Grunta. Nie umiesz usiedzieć na dupie, co?

I tym samym możemy powiedzieć, że kończy starty triathlonowe w 2022 roku. Ale nie powiemy, bo to by było kłamstwo 😉

Wielki szacun dla startujących, organizatorów, naszych kibiców i dla Marka, za zdjęcia z tego wydarzenia. Miłego dzionka i można teraz słać gratulacje dla naszych zawodniczek i zawodników 😉 😉 😉