Świętokrzyska Majówka – obóz

9 maja 2022

Nasza Šwiętokrzyska Majówka dobiegła końca…Sporo by można o niej pisać i za wiele rzeczy jesteśmy wdzięczni….

Za pogodę. Była wręcz idealna zarówno na kolarstwo, jak i bieg czy też leżenie.

Za miejscówkę. Agroturystyka Jodłowa i jej lokalizacja to ideał. Piękne, nowe miejsce i super lokalizacja.

Za malownicze, wspaniałe trasy Gór Świętokrzyskich. Każdy dał radę, ale i każdy się upodlił 🚴😭

Za sklep ABC tuż przy noclegu 😉 i na trasie biegowej 🤣

Za prezenty od CannabyMed które wczoraj rozdaliśmy. I od Da Grasso Aleksandrów Łódzki . Wkrótce napiszemy kto na obozie zasłużył na pyszną nagrodę 😉Bardzo wszystkim dziękujemy.

Naszym rodzinom, naszemu supportowi, nie tylko na obozie: Sylwii, Anecie, Monice, Żanecie, Martynie, Zuzi, Michalinie, Magdalenie, Agacie, Anieli i Nikosiowi. Dzięki, że rozumiecie nasze pasje. Również te wieczorne 🤣 Gratulacje dla Pauliny za powrót do treningów. Było ciężko, ale dałaś radę! Podobnie mąż twój, dzielny Łukasz bez ładowarki. Brawo Brzoza za mocne segmenty!Brawa dla ojca i syna jego jedynego. Adrian wykonałeś duży krok w kierunku IM. Bartosz, jesteśmy w szoku jak dobrze poradziłeś sobie w nowym dla siebie sporcie 🚴💪Brawa dla Iriny i Daniela. Mamy nadzieję, że treningi z obozu będą początkiem długiej przygody z bieganiem!

Brawa dla chłopców Danusi! Mocno szarpaliście! Chodzi oczywiście o treningi! Potrafiliście mocno zmotywować grupę. Krzysiek, Łukasz, szacun 🚴💪Wielki szacunek za pracę Mariusza! Widać postęp i widać czego był powodem. Mega zaangażowanie! Na każdym obozie jesteś wzorem pracy. Maciej, dzięki za wspólne mocne jazdy, ale i za pomoc w ogarnianiu Garminów. Kawał solidnej pracy z twojej strony 🙏 jak zawsze…

Dzięki za wspólne treningi dla Marka. Ambitna bestia z Ciebie 💪 Mega robota i mądre słowa, że ” podczas startów będziesz pamiętał jak walczyłeś ze sobą na ostatnim treningu”. Brawo Justyna. Mam nadzieję, że nadrobiłaś snu 😉 Jak zwykle bardzo dużo pracy włożyłaś. Korwin-Mikke by nie uwierzył, że kobieta tak może 😁A łącząc Watty Justyny i Kazka, można by było oświetlić Kielce. Kazku, dzięki za eliksir i twoją pracę w mordowaniu endorfin. Jest duży postęp i oby ta tendencja się utrzymała. Brawa również dla Kazka Juniora, Mateusza. Świetna praca przez ostatni czas Matti!!!Miło było gościć Cinka. Wzbudził nawet zainteresowanie lokalnych skautów z drewnianego domu naprzeciwko 🤣🤣🤣 Cieszy nas, że już powróciłeś do pełnych treningów.

Szkoda, że obóz się kończy. Niech jednak zarówno wyniesione umiejętności, zrobiona forma, czy nawet głupkawe teksty i chwilę zostaną z nami jak najdłużej. Co najmniej do kolejnego wyjazdu, podczas którego dowiemy się więcej o horoskopie, stringach Danuty, czy wreszcie uściśniemy dłoń Anarukowi z przystanku przy lampce lokalnego Fajrantu 🥂🍺❤️

Ślemy miłości i garść fotek ❤️