Weekend full wypas!

17 września 2021

Za nami kolejny weekend startów. Powoli sezon Tri się kończy i ustępuje miejsca innym rozrywkom 🏃🚴. Z przytupem sezon kończy Kuchar. Łukasz wystartował w Triathlon Kalisz gdzie pierdyknął fenomenalne 2:19 na ćwiartce IM 💪🔥 Nowa życiówka! Podobno pomogło użądlenie osy na rowerze 🤣

Bardzo dobry start zaliczył Cinek. Marcin bawił się na Triathlon Przechlewo i zamknął sezon w bardzo dobrym stylu. Teraz czeka na zabieg i tutaj również trzymamy za niego kciuki. Trzymaj się Marcin!

Bardzo dobry występ w tri zaliczył Mazi. Zajął on 10m Open i teraz już tylko wisienka na torcie podczas pełnego dystansu Castle Triathlon Malbork 2021 .

Na rowerze w ten weekend reprezentował nas Piotr. Wziął udział w świetnej, jak sam twierdzi, imprezie. Ponad 50km na MLIGA MTB Maraton. Zabiegani w ten weekend byli Robert Marciniak i Maciej Osyda. Ten pierwszy zszedł poniżej 2h na niełatwym Toyota Półmaraton Wałbrzych a ten drugi… znowu zaliczył życiowy start bijąc swój PB na Bieg Fabrykanta !!!

Super, że na koniec sezonu stać Was nie tylko na motywację, ale i takie rezultaty! Duma nas rozpiera tak samo jak ciekawość kolejnego weekendu 🙏