Zajęcia na najbliższe 2 tygodnie

14 lutego 2021

Plan na najbliższe 2 tygodnie

Kochani, otwierają baseny. Jestem też już po rozmowie z Arkiem, Olimpijczyk wraca do normalnego funkcjonowania. Zatem lecimy z koksem

ZATOKA – na 19.00, 80pln za dwa treningi 2 dniu 18 i 15.02.Proszę o punktualność i wyjście z basenu o godzinie 20.15 najpóźniej, ponieważ oprócz podwyżek Zatoka zafundowała dodatkowe opłaty za przekroczenie tego limitu…

BASENY W TYGODNIUJestem dla Was we wtorek od 15.30 i środę od 16.30, a także czwartek od 9.00 rano. Co godzina zmiana.Zostają te osoby, które uzgadniałem we wrześniu. BARDZO PROSZĘ NAPISAĆ MI NA KTÓRĄ BĘDZIECIE I KIEDY, bo były zmiany. Poproszę o sms z potwierdzeniem!!!

W tym tygodniu nie ma biegania grupowego, ale ruszymy z nim od przyszłego tygodnia w poniedziałki najprawdopodobniej. Dam znać.

Niedziela rano basen grupowy. Cennik na basen w Alexie jak we wrześniu, zarówno indywidualne jak i grupowe. Jeśli we wrześni ktoś nie rezerwował miejsca, niech da znać, może coś się znajdzie.

Soboty na 10.00 najprawdopodobniej nasz las, ale czasem MOSIR (na zewnątrz), zależy od pogody 😉 Też będę dawał znać na bieżąco.