Zdzisiu z pięknym czasem i podium w Sycowie!

21 lipca 2022

Relację z weekendu zaczynamy od Garmin Iron Triathlon Syców 2022 pod szyldem LABOSPORT Polska . Wybraliśmy się tam z wielu powodów. Każdy ze swoim, mniejszym lub większym. Bardziej lub mniej ważnym.

Wielkie gratulacje dla tego, co wybrał się po podium. Zdzisław zajął 3 miejsce w kategorii wiekowej, łamiąc 5h na dystansie 1/2IM. Gratulacje Qba! Oby tak dalej. Czujesz już zapach wiatru w Konie? 😉

Na tym samym dystansie startował Marcin Dylik. 5:30 przy tym wietrze i na ten moment przygotowań do pełnego IM to naprawdę fajny wynik! Na najkrótszym dystansie startował najkrótszy trenejro. Cel: sprawdzić wątrobę po urlopie oraz miejsce na Mistrzostwa HTF 2022. Poza tym: odpocząć od dzieciaków 🤣Celem Batmana Tomasza było mocne przetarcie oraz złamanie serc lokalnym niewiastom. Głosami sołtysa oraz szefowej koła gospodyń wiejskich Tomek został misterem Sycowa 2022. A swoimi siłami wywalczył bardzo dobry czas.Najlepszy czas w swoim życiu wywalczył Michał! Życiówka poprawiona o… 20 minut na dystansie 1/4IM! Wreszcie super pływanie!!! Gratulacje 💪

Bardzo dziękujemy naszej dyrektor do spraw nawadniania, Ani, która nie tylko zadbała o startujących na Dolnym Śląsku, ale korespondencyjnie wysyłała wskazówki do naszych przyjaciół w Bydgoszczy, o których napiszemy wkrótce ❤️I miło było spotkać naszych kolegów, Adriana, Macieja Mazeranta z AQUA-SPEED , Szymona, Michała, Mateusza i wielu innych. Fajnie czasem się spotkać i zbić piątki 🤝Jeszcze raz gratulujemy i mamy nadzieję, w dużo większym gronie, spotkać się w Sycowie za rok 😁🙏