Treningi

8 stycznia 2020

Hejka!

Cześć. Kochani, wrzesień to miesiąc roztrenowania dla wielu. Dla mnie to umowy, plany, wejście w rytm szkolno treningowy. I planując informuję, że prawdopodobnie zajęcia na ten rok będą następujące:

1.Czwartek to Zatoka. Od października. Na 19.00. Mam już full, za co bardzo dziękuję.

2.Arkusze treningowe. Od jutra zapraszam do kontaktu osoby, które chcą pracować na arkuszach. Proszę o telefon popołudniu, abym zrobił rezerwację. Liczba ograniczona.

3.Basen Aleksandrów to wtorki i środy. Jeszcze pojedyncze miejsca, ale proszę o przemyślane deklaracje. Zostały dwa wolne oprócz dotychczasowych, ale to też znak zapytania, bo zależy od mojego i dzieci planu i zajęć.

4.Piątek – siłownia. Cała dla nas, miejsce dla max 20 osób. Sztangi, maszyny, rzeźbienie dupy, bicepsu, czwórek i wszystkich mięśni triahlonowo plażowych. Łódź ul Wici. Z dedykacją dla słabszych w łapie i biegów górskich. 60 minut solidnej siły, którą rozpoczniemy adaptacja i techniką. Planuję od 18.45 do 20.

6.Weekend.Tutaj będą czasem szkolenia, eventy, inne treningi, ale nie co każdą sobotę czy niedzielę.

Jak widzicie dość ambitnie. Trochę nowości i świeżości. Mamy aż cztery zajęcia grupowe, wszystkie ważne, potrzebne, ale i scalające grupę. Patrząc na naszą pracę holistycznie, myślę że to rozwiązanie jest najlepsze i już się na nie jaram. Rozmawiałem z wieloma osobami i takim planem tylko zyskamy na jakości treningów i wejdziemy jeszcze mocniej do wspólnego wspierania się przy sapaniu 💪Zatem jak macie ochotę to piszcie na co jesteście wstępnie chętni, można dzwonić oczywiście. Ceny podam po podpisaniu umów, ale jak wiecie staram się aby nie były wysokie.